در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
درج آگهی در سامانه 118ejob.ir کاملا رایگان بوده و آگهی های ویژه دارای امکانات خاصی از قبیل نمایش بیشتر خواهد بود که باعث میشود در موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور

مصاحبه با مدیر عامل شرکت کوشا جوانان اندیشه گستر

سه شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ مصاحبه
  • تصویر شماره مصاحبه با مدیر عامل شرکت کوشا جوانان اندیشه گستر

تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است

این جمله را شنیده اید ؟ آیا تابحال به آن فکر کرده اید ؟

در دنیای کنونی که رد و بدل شدن اطلاعات در کسری از ثانیه و از روشهای مختلف در حال انجام میباشد ،  سهم کسب و کار شما کجاست ؟

امروزه فعالیت در عرصه تجارت و کسب و کار تنها محدود به محله ها ، شهر ها و منطقه خاص نیست و برای موفقیت در فعالیت علاوه بر دوستان و همسایه ها و مردم محلی می بایست پا را فراتر گذاشته و به دنبال پیدا کردن و جذب مشتری در شهر ها ، مناطق و استانهای اطراف نیز بود .

همه ما میدانیم مشتری ثابت و همیشگی نیست و به دست آوردن مشتری وفادار هم نیاز به تلاش و کوشش و ارائه خدمات با کیفیت بیشتر از روز قبل دارد که بسیار پسندیده است ، اما هیچ اجباری برای اینکه یک مشتری ثابت و همیشگی باشد وجود ندارد و همیشه باید برای حفظ مشتریان فعلی و بدست آوردن مشتری جدید تلاش و کوشش نمود .

شرکت کوشا جوانان اندیشه گستر با هدف انجام فعالیت در زمینه های : بازاریابی ، برندینگ ، تبلیغات و فروش با مجوز رسمی از اداره ثبت شرکتها پا به عرصه فعالیت گذاشته تا بتواند ضمن بهره گیری از توان و تخصص جوانان مستعد و جویای کار بستری مناسب برای ایجاد اشتغال و کسب و کار آنها فراهم نماید .

وی در خصوص این سوال که آیا شرکت شما فعالیتی در حوزه بازاریابی داشته است یا خیر اظهار داشته :

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور ««  www.118ejob.ir  »» با شعار< تبلیغات یعنی دیده شدن ، ما کمک میکنیم تا بهتر دیده شوید > به عنوان نخستین فعالیت شرکت در حوزه تبلیغات کسب و کار و معرفی محصولات تولیدی تولیدکنندگان کل کشور راه اندازی شده و با بهره گیری از تیم مجرب بازاریابی توانسته در مدت زمان کم به بخش عمده اهداف تعیین شده کوتاه مدت خود دست یابد و تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف بلند مدت معطوف نماید .

ایشان در پایان اتکال به خداوند متعال ، صداقت ، درستکاری و تعهد را سرلوحه کار خود عنوان نموده و اظهار داشت که امیدوار است بتواند با بهره گیری از توان جوانان مستعد این مرز و بوم علاوه بر دستیابی به اهداف تعیین شده شرکت ، گامی موثر در ارتقای بازار کسب و کار برداریم .

 

  ثبت آگهی رایگان
ankara evden eve nakliyat